Hakkımızda – lexelhukuk.com

02129398925

Bizi Arayın | Call Us

a
5
kişiden oluşan hukuk ekibi
lawyers and paralegals
a

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

consultancy services
a

Dava Hizmetleri

litigation services
a

Arabuluculuk Hizmetleri

mediation services
a

İcra Hizmetleri

enforcement services
a

En İyi Sonuçları Alan Profesyonel Avukatlar

Professional Lawyers With Best Results

Bünyemizde bulunan avukatlara kolaylıkla sorular sorup onlardan nasıl faydalanabileceğinizi öğrenin.

You can ask our lawyers how you can benefit from them.

İNSAN HAKLARI - HUMAN RIGHTS

İnsan Hakları Derken? What it means by saying ''human rights'' ?

When my brother was deported, Mr Yasar gave us legal support. Thanks for his legal knowledge. We saw that Lexel Law Firm is really result-oriented law firm. We appreciate them.

ANAS CHAFIQ | DENTIST

Trustful law firm. Lawyers are very caring about our business. Thanks to be here for us

EHAB M. HUSSEIN | Manager- TOURISM COMPANY

İstikbal Bayi olarak çalışan firmamız Güneş AŞ'nin piyasada olan alacakları ve görülen davaları için Lexel Hukuk Bürosu ile çalışmaya başladık. Kısa zamanda çözdükleri hukuki sıkıntılarımız nedeni ile memnun bir şekilde ticari hayatımıza devam ediyoruz. Müteşekkiriz.

Güneş A.Ş.- İstikbal Bayi | Muhammed Güneş-Genel Müdür

Şirketimizin ticari faaliyetleri sırasında ortaya çıkan dava ve uyuşmazlıklar konusunda Lexel Hukuk Bürosu ile çalışıyoruz. Lexel Hukuku tercih etmemizin nedeni hukuka hakim olmaları ve şirketimize düzenli raporlar göndererek dava ve danışmanlık işlerimizin ne safhada olduğu hakkında bizi düzenli olarak bilgilendirmeleri. Teşekkür ediyoruz.

Istanbul Internatıonal TourIsm | Şirket

İşçilik alacaklarım alınması için Lexel Hukuk Bürosu ile çalışmaya başladım. Sunmuş oldukları profesyonel hukuk hizmeti ve bilgilendirme hizmeti nedeniyle kendileri ile çalışmak bu süreçte beni rahatlattı ve korudu.

Burak Bulut | Doktor

Şirket danışmanlığı konusunda gerekli hukuki desteği bıkmadan güleryüzlü bir şekilde sağladıkları için Lexel Hukuk'a teşekkür ediyoruz.

Office WA | Mimarlık Hizmetleri

Zor durumda iken katıldıkları davalarımız ile durumu tersine çevirdikleri ve hakkımızın yenmesinin önüne geçtikleri için Lexel Hukuk Bürosu'na ailecek teşekkür ediyoruz. İyi ki Lexel Hukuk Var! 🙂

Aslı YILDIZ | OffIce Manager

We appreciate Lexel Law Firm so as to protect our company's rights in the presence of Courts and thir parties.

IXPORT DIŞ TİCARET | ŞİRKET

Lexel Hukuk Bürosu, müvekkilleri ile sıkı bir bağ kuruyor. Avukat Mehmet Fatih Yaşar'ın şahsıma samimi yaklaşımından bu bağı net bir şekilde gördüğümü söyleyebilirim. Hakkımda açılan tüm davalardan beraat etmeme vesile olan Lexel Hukuk Bürosu'na teşekkür ediyorum.

Muhammed Barstugan | Gazeteci

Samimiyetlerinin ve güvenilir olmalarının eşsiz doyumunu,zor günlerinizde hissedebileceğiniz bir dost sesidir Lexel Hukuk.

Erdal BULUT | Veteriner

İyiki avukatım oldunuz. Fatih Bey gerçekten işini ekibiyle birlikte mükemmel ,titizlik ve profosyenelce yürütüyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Çimen Küçük | Futbol Hakemi-Finansçı

Bir Mimar olarak yaptığımız işlerin bir çok hukuki tarafı var. Bu yüzden ileride herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak adına Lexel Hukuk Bürosu ile çalışıyoruz. Maillerimize ve sorularımıza hızlı geri bildirimleri ve iyi hukuki bilgilendirmeleri bizim onları tercih sebebimiz.

Erdoğan Solmaz | Mimar

Lexel: Müvekkillerine, müşteri olarak değil tamamiyle insani değerleri gözeterek, empati ile yaklaşan güzide bir hukuk bürosudur. Gerek ileri düzey bilgi birikimi gerekse sahip olduğu tecrübe ile zor anımızda her daim yanımızda olan sevgili arkadaşım Mehmet Fatih Yaşar Bey’e teşekkurlerimi borç bilirim. O ve onun yönetimindeki Lexel Hukuk Bürosunun başarılarını ilerleyen günlerde daha fazla duyacağımızdan kesinlikle şüphem yok.  

M. Kemal GÜREL | AffInIty and PartnershIp SupervIsor, AllIanz Hayat ve EmeklIlIk A.S.

Yoğunluk Durumu

Yabancılar Hukuku / Law of ForeIgners 0
Şirketler Hukuku / Corporate Law 0
Kamu Özel İşbirliği Hukuku / Public PrIvate PartnershIps 0
Bizimle İletişime Geç / Contact Us Now
a

Rekabet Hukuku

competititon law

Mal ve hizmet piyasalarındaki rekabeti engelleyici, bozucu veya kısıtlayıcı anlaşma yahut karar aldığınız ya da hakim durumu kötüye kullandığınız mı iddia ediliyor? Bize Danışın.

Detaylı Bilgi / More Info
a

Ceza Hukuku

criminal law

Ceza Hukukunun konusunu suç ve cezalar oluşturur. Suç ve Cezalar ile başınız dertte ise titizlikle hazırlanmış profesyonel savunma ve strateji hizmeti için bize danışın.

Detaylı Bilgi / More Info
a

İş Hukuku

labor law

4857 sayılı İş Kanunu ve diğer iş mevzuatının size sağladığı hakları ve yükümlülükleri öğrenmek, işe iade ve işçilik alacakları davası açmak için bize başvurun.

Detaylı Bilgi / More Info