Lexel Hukuk Bürosu Kurucusu Av Mehmet Fatih Yaşar Hakkında – lexelhukuk.com

02129398925

Bizi Arayın | Call Us

 

Lexel Hukuk Bürosu Kurucusu Av Mehmet Fatih Yaşar Hakkında

Üç temel ilkemiz: Profesyonellik, Kurumsallık ve Etkili İletişim
lexelhukuk.com > Lexel Hukuk Bürosu Kurucusu Av Mehmet Fatih Yaşar Hakkında
a
2008

Yaklaşık 1.6 Milyon Kişinin Katıldığı Öğrenci Seçme Sınavı’nda 1451 inci Olarak Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne %100 Tam Burslu Olarak Girdi.

Akabinde Amerika Birleşik Devletleri Washington D.C. şehrinde 2008-2009 eğitim dönemini Inlingua Language Center ve Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Okulu’nda İngilizce eğitimi ile geçirdi. Daha sonra ise Hukuk Fakültesi eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi İstanbul Beşiktaş Kampüsü’nde devam etti.

a
2011

BREMEN ÜNİVERSİTESİ, ALMANYA

2011 yılında Bremen Üniversitesi, Almanya’ya Almanca ve Hukuk eğitimi için giderek 7 ay bu üniversitede geçirdikten sonra İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ne döndü ve 2013 yılında başarılı bir şekilde mezun oldu.

a
2012

ING EMEKLİLİK A.Ş. GENEL MERKEZ HUKUK DEPARTMANI, MASLAK, İSTANBUL

Hollanda şirketi ING’nin Türkiye’deki sigorta şirketi ING Emeklilik A.Ş.’nin Maslak’ta bulunan Genel Merkez Hukuk Departmanı’nda 2012 yılında çalışmaya başladı ve 2013 yılı Ağustos ayına dek bu firmada özellike Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku gibi alanlarda çalıştı.

a
2013

ELMADAĞ HUKUK BÜROSU

2013 yılında başladığı Elmadağ Hukuk Bürosu’nda 2015 yılı Kasım ayına dek çalıştı ve bu süre zarfında Anadolu Ajansı, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sağlık Bakanlığı, Enerji Bakanlığı gibi yerli ve yabancı yüzlerce kurum, kuruluş ile bireysel kişiye hukuki danışmanlık ve dava hizmeti verdi.

Şu üç temel yeteneğe sahip olmadan iyi bir avukat olamazsınız: 1) İkna Kabiliyeti 2) Sağlam Hukuki Donanım 3) Etkili ve Kurumsal İletişim Yeteneği

a
2013

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, ÜSKÜDAR, İSTANBUL

Akabinde Türkiye’de 2013 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Programı’na  %100 Burslu olarak kabul alan iki kişiden biri oldu ve  yüksek lisans derslerini 3.63 /4.00 ortalama ile yüksek başarı ile tamamladı.

a
2015

Borsa İstanbul ve Çona Hukuk Bürosu

2015 yılı Kasım ayında Borsa İstanbul’dan aldığı teklifi kabul ettikten sonra Elmadağ Hukuk Bürosu’ndan ayrıldı ve bu arada gelen başka bir teklif nedeni ile Borsa İstanbul’a geçmekten vazgeçerek Çona Hukuk Bürosu’nda Ortak olarak 2017 yılı Şubat ayına dek çalıştıktan sonra kurucusu olduğu Lexel Hukuk Bürosu’nu açmak ve yerli ve yabancı müvekkillerine Lexel Hukuk Bürosu kurumsal çatısı altında hizmet vermeye devam etmek için bu bürodan ayrıldı.

a
2017

Lexel Hukuk Bürosu, Nişantaşı, İstanbul

Yaklaşık 5 yıllık yerli ve yabancı kurumsal ve bireysel müvekkillerden elde edilen hukuki  tecrübe  sonunda 2017 yılında Lexel Hukuk Bürosu’nu kurdu. Av Mehmet Fatih YAŞAR ve ekibi Lexel Hukuk Bürosu olarak müvekkillerine Nişantaşı’nda bulunan ofislerinde kurumsal dava ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.